Автор: Колизей Категория: Персона
Печать

Чому з усіх музичних інструментів ти вибрав саме саксофон?

Знайомий батька, якось приїхав до нас в гості і зіграв декілька пісень на саксофоні. Я вирішив спробувати… і так вже майже 10 років…

Насправді, все відбулося дуже спонтанно. Першим моїм інструментом взагалі був баян, потім піаніно, а потім вже саксофон.

Яку музику ти слухаєш у вільний час?

Тут все залежить від настрою… Люблю кожний стиль, починаючи від blues і закінчуючи rock jazz. Виділити для себе можу jazz fusion, напевно, найближче підходить мені по стилю.

Що тобі дало номінування на Музичну Премію Полтавщини?

Декілька приємних знайомств. А взагалі, класно, що організовують подібні заходи, де можна поспілкуватися з людьми, з якими маєш спільні інтереси.

Ти сам пишеш кавери на відому музику. Як це відбувається?

Переважно шукаю пісні які знаходиться в Top Chart Spotify, далі мінус, потім знімаю мелодію і записую вже свій кавер. Через декілька годин все готово. Стараюся зробити все за один захід, щоб не втратити «ідею».

Як ти вважаєш, музика може бути бізнесом?

А музика і так вже бізнес – шоу-бізнес. Чесно кажучи, ніколи не планував займатися цим професійно, але доля має свої плани на все. Взагалі, все склалося як найкраще, адже робота має приносити радість. А в мене весь час – «свято».

+38 (068) 233-02-35

@nikoholovko_saxophone

Рекламный отдел и Редакция

Instagram @Poltava.top.people

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

You are here:   HomeПерсонаЕлена Рудим