Автор: Колизей Категория: Персона
Печать

Ірина Ангелова – організатор та ведуча концертів та різних видів заходів. Бізнесвумен. Директор івент-­агенства «Angel’s Booking» (www.angelsbooking.com) Співпрацювала із такими артистами як Олег Скрипка та гурт «ВВ», «Леприконси», «Скай», «The ВЙО», «ТАРШИС», «Антін Мухарський» та інші.
В теперешній час Ірина є директором легендарного гурту «ТАРТАК», відомого українського актора та виконавця – Романа Мацюти, концертний директор гурту «The Sixsters» та «Karta Svity». Займає посаду PR‑директора мережі «ДОКЕР» та ресторанно – готельного комплексу «КРАКІВ». Ірина має музичну освіту та гарний слух. Допомагає талановитим виконавцям та групам стати більш відомими, а заходам – незабутніми!

Як довго ви в шоу-бізнесі? Це була ваша мрія, ваш вибір чи випадок?

Так сталося, що музика супроводжувала мене все моє життя, але в якості хоббі. Адже я маю досвід роботи абсолютно в інших сферах – банківській та юридичній. Я працювала абсолютно в різних компаніях, як відчизняних так і іноземних. Але в певний період життя, моє хоббі стало моєю основною діяльністю. Так 10 років тому з’явилось івент – агенство «Angel’s Booking», яке успішно працює із командою професіоналів. Обставини склалися в пазл. Але завдатки були завжди. В ліцеї – староста, інститут – Голова студенської ради, ведуча різних студенських і не тільки заходів. Музична освіта в решті решт.

Якби вам запропонували дати обґрунтування, хто такий «Концертний директор» – як би ви відповіли?

Концертний директор – це людина, яка

щиро любить свого артиста в першу чергу і домовляється про концерти і формує графік свого артиста. Звісно в період пандемії ситуація дуже сильно погіршилась, але в цілому виступи є і маю велику надію що будуть. Ця професія дуже цікава тим, що – кожен день є можливість спілкуватися з творчими та креативними людьми, постійно мати натхнення та надихати інших. Робочі стосунки із кожним артистом із яким я працюю побудовані на взаємоповазі і щирості.

 

 

Чому ви навчилися за роки роботи в шоу-бізнесі? Є щось, що професія привносить у ваш персональний розвиток?

Я по життю постійно навчаюся та набуваю новий досвід. Я працюю Піар – директором трьох закладів в Києві. Це мережа – Докер паб та готельно – ресторанного комплексу «Краків». Піарник це не просто робота, а стиль життя. Потрібно бути гарним психологом і водночас стресостійкою людиною. Ці якості я здобула за багатолітню роботу в шоу-бізнесі. Я настільки люблю свою роботу, що цікавлюсь різними напрямками роботи наших закладів, від ресторанного бізнесу до готельного. Я за навчання та безпреривний розвиток.

Чи готові ви поділитися своїм досвідом, проводити майстер-­класи?

Звісно. Наступному поколінню важливо набувати досвід і отримувати корисні для них знання. Чим більше віддаєш – тим більше отримуєш. Надихати на гарний результат людей – це прекрасно. І потім у людини є потенційно шанс стати частиною твоєї команди. Життя не стоїть на місці, постійно потрібно рухатись вперед.

Коли ви все встигаєте?

Я люблю свою роботу. А для мене найкращий мотиватор це результат моєї роботи.

До чого приводить суміш сили та жіночності?

Це напрямок до любові та щастя.

Рекламный отдел и Редакция

Instagram @Poltava.top.people

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

You are here:   HomeПерсонаНиколай Головко