Автор: Колизей Категория: Персона
Печать

Добрі, проникливі, усміхнені очі, тихий спокійний голос, м’які неквапливі рухи, її тонкий смак, вишуканість стилю, неперевершена майстерність в усьому, за що береться, робить її ОСОБЛИВОЮ».. - так говорять про Людмилу Петренко її кліенти. Познайомимось з нею і ми.
Людмила, як Ви прийшли у сферу краси?

Я за освітою медик і хоча довгий час працювала на одній з керівних посад медичного закладу, але все життя була закохана в красу в усіх її проявах. Взагалі, спілкуючись з великою кількістю жінок, зрозуміла, що прагнення краси — це наша національна українська особливість. Тому і вирішила присвятити себе тому, щоб робити людей красивішими, щасливішими і впевненішими у собі.

Я обожнюю свою роботу, постійно займаюся самовдосконаленням, самоосвітою. Щоб відповідати найвищим критеріям своєї професії, здобула вищу медичну освіту. Естетична косметологія для мене — то красивий, творчий, інтелектуальний процес, яким я живу. Всі мої постійні клієнтки — то рідні мені люди, за яких я щиро радію, споглядаючи результати своєї роботи на їхніх обличчях.

Вікові зміни неминучі, але відповідальне ставлення до пацієнтів, сучасні процедури допомагають зробити цей процес більш приємним і не настільки стресовим. І мене це шалено надихає. Я допомагаю людям зберегти красу, і мені здається, це прекрасне життєве призначення.

Які процедури Ви можете порадити аби виглядати молодшою?

Сучасна косметологія — це хайтек, це наша нова інноваційна реальність, і зараз є широкий спектр послуг для вибору представниць різновікових категорій. Кожна з нас мріє, щоб її вважали «жінкою без віку». Тому я намагаюся знайти до кожної пацієнтки особливий, індивідуальний підхід, обираючи їй персональну систему догляду та омолодження.

У молодому віці легше відновити і гармонізувати обличчя. Достатньо буває біоревіталізації та ліфтингу ботулінотерапії. Для «дорослих дівчаток» — відлущувальні процедури, редермалізація, корекція філерами, процедура тредліфтингу, тобто підтягування обличчя за допомогою ниток, а також гармонізація обличчя ботулотоксином.

Кожній людині вкрай важливо знайти свого професійного фахівця-­косметолога, який буде підтримувати природну красу її обличчя та допоможе запобігти процесу старіння, підібравши правильну програму омолодження. Важливо з довірою «віддатися» його компетентності та професійності, і тоді буде результат.

Проте не забувайте, що 60–70% аби мати красиву, здорову та доглянуту шкіру належить домашньому догляду, який знову ж таки підбере вам фахівець.

На який термін реально зробити красиві губи та рівну шкіру?

Однозначної відповіді на це питання не існує. Що стосується губ, то зараз існує величезний бум препаратів. Основне — індивідуальний підхід. Комусь пасує зволоження та природність, а комусь –введення 2 мл і більше препарату додасть справжньої краси і оригінальності.

Для мене в моїй роботі головне — не нашкодити здоров’ю. Тому переконана — препарати впродовж року повинні розсмоктуватися, а далі я вже вирішую, що робити з залишком — розчиняти чи додавати, щоб знову створити красу губам.

Щодо шкіри. Вона має виглядати доглянутою завжди! І тут встановлювати якісь терміни недоцільно. Щоденний догляд вдома та 2–3 рази на місяць у косметолога — ось і вся запорука красивої, рівної та здорової шкіри.

Кажуть, ботокс, як наркотик, і одного разу зробивши його, вже неможливо від нього відмовитися?

Це питання стоїть двояко. Поняття «наркотик» означає «залежність». Якщо мається на увазі залежність від ботоксу, як фармакологічного препарату, то її немає.

А якщо залежність людини від його результату, то вона, звісно, є, куди правду діти. Люди бачать у дзеркалі явні поліпшення, швидко звикають до своєї «удосконаленої» зовнішності, і далі прагнуть виглядати ще красивішими і молодшими. Тому і повторюють ін’єкцію знову і знову з певною періодичністю. Крім того, ця процедура швидка, не потребує ніякої реабілітації, результат помітний вже на третій-п’ятий день. Скажімо так: «вколола», і відразу можна вже йти на світський раут. Тобто такі прогресивні технології економлять найцінніший ресурс ділової жінки, чи чоловіка — час. А людині властиво звикати до комфорту і краси…

Але ж, щоб виглядати «на всі 100» не можна обмежуватися лише ботоксом. Потрібна система догляду. Іноді декому доводиться навіть пояснювати, що на недоглянутому обличчі ботокс не виглядає ефектно.

Чи бувають пацієнти, які реально бояться уколів чи мають занадто високий больовий поріг?

Звісно, бувають. Деякі пацієнти бояться ін’єкцій на психологічному рівні, деякі — на фізичному. Психологічний острах виникає на основі якихось чуток про те, що ця процедура може ніби то нашкодити здоров’ю, викликати зміну симетрії обличчя тощо. Хочу сказати таким пацієнтам. Якщо ваш косметолог має досвід і це фахівець, якому ви довіряєте, не варто цього боятися. У руках професійного косметолога препарат є цілком безпечним.

Є й пацієнти, які чутливі до фізичного болю. Їм також не треба засмучуватися. Існує багато альтернативних способів досягти результату. Я пропоную їм підібрати програму, що включає в себе пілінги та апаратні методики. Використання сироваток через апарат — це безболісна і комфортна процедура.

Напевно, вже є клієнтки, які розуміються на препаратах. Можете сказати, які у вас улюблені?

Мені дуже приємно працювати з клієнтками, які розуміються на препаратах. Це означає, що ми на одній хвилі і можемо порозумітися, швидко обравши найефективніший для кожної з них.

Зараз ринок перенасичений препаратами, тому і в мене, як у кожного косметолога, є свої «фаворити». З точки зору професійної етики, аби не образити нікого, не буду їх називати. Лише скажу — головне, щоб препарат був сертифікованим, безпечним, дозволеним МОЗ України, якісним та ефективним. А результат ефективності я щоразу бачу на обличчях своїх пацієнтів.

Наші постійні читачі — люди, які ведуть активний і світський спосіб життя. Порадьте, як швидко і ефективно освіжити шкіру і підготуватися до важливого заходу.

Якщо маєте хвилинку, то найкраще — забігти до свого косметолога і зробити «експрес» процедуру. Ми маємо цілий арсенал процедур «на вихід». Якщо ж вирішили підготуватися в домашніх умовах — то знову ж таки з консультацією свого косметолога. Треба добре очистити шкіру, зробити ексфоліацію, маску і наситити сироватками, щоб шкіра засяяла. Для таких випадків бажано, порадившись з фахівцем, завчасно придбати косметику для домашнього догляду.

Час, коли на обличчя накладали «салати» вже давно в минулому. Як на мене, то краще для здоров’я овочі вживати всередину для одержання вітамінів організмом, а професійну косметику — на обличчя, аби дивувати всіх красою сяючого образу…

Чи користується попитом косметологія у чоловіків?

Догляд за собою — це, насамперед, повага до себе, — так вважають не лише жінки, а й чоловіки.

Ми живемо у суспільстві, де стираються стереотипні рамки між жінками і чоловіками. У сфері косметології, це теж помітно. Тому серед моїх пацієнтів багато чоловіків. Відвідування процедур чоловіками починається з досить юного віку. Якщо проблемна шкіра, то це, здебільшого, чистки і лікування проблемної шкіри. А ось у більш зрілому віці популярності серед чоловіків все більше набувають сеанси ботулінотерапії. Для чоловіка теж важливий зовнішній вигляд, можливо меншою мірою ніж для жінки, проте діловий мужчина, який поважає себе, намагається довше виглядати молодим і красивим..

Що Ви робите для збереження свого іміджу високопрофесійного косметолога?

Щоб здобути та зберегти популярність, авторитет та довіру у клієнтів, треба просто сильно, непідробно і щиро любити свою справу. Якщо ти хочеш дарувати людям красу, ти повинна сама випромінювати цю красу в усіх її проявах — у зовнішності, рисах характеру, ставленні до людей, до життя, до своєї роботи. Освіта… самовдосконалення… натхнення…

Косметолог — це людина, яка має поєднувати функції не лише творця красивого обличчя, але й ендокринолога, дерматолога, гастроентеролога, невролога, фізіотерапевта. Йти в ногу з часом, слідкувати за ноу-хау у косметології, переймати досвід у найкращих. Для цього я намагаюся постійно підвищувати свій професійний рівень за допомогою різних курсів, тематичних заходів, майстер-­класів та ін.

Особистісні якості — це один з пріоритетів для мене. Це вміння слухати, терпеливість, доброзичливість, комунікабельність, любов до людей. А ще акуратність, ввічливість та пунктуальність. Я давно виховала в собі вміння приходити на роботу з позитивним настроєм, душевним спокоєм, а всі негаразди залишати за дверима. Адже увесь свій душевний стан ти передаєш своєму пацієнту. Людина ж приходить у салон до майстра насамперед одержати позитивні емоції. Для неї косметолог — це добрий чарівник, який щедро дарує красу, гарний настрій, чудове самопочуття, успіх та щастя. Тож намагаюся виправдати її очікування та відповідати цьому іміджу.

І завжди тримаю на думці слова неперевершеної Коко Шанель «Догляд за собою починається в серці та душі. Без цього будь-яка косметика безсила»...  Щиро бажаю всім читачам бути самобутніми та красивими. І зовні, і душею.

Рекламный отдел и Редакция

Instagram @Poltava.top.people

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

You are here:   HomeПерсонаЕлена Рудим